Samsung Galaxy Tab 10.1 P4 P7500 3G

4 745 vizualizări
76 răspunsuri
rhydin
Începător
1 mesaje
din 13/08/2012
13 august 2012, 12:53:01
desi este ceva timp decand nu sa mai postat aici,am citit care is pro samsung si pro apple, dupa mult timp in care am fost utilizator apple am decis sa incerc androidul asadar acum 5 luni mi-am luat primul telefon cu andriod, a fost lg optimus black, poate unii zic de ce, raspuns, imi place mie si atat,sunt multumit de os android mai ales ca ai acces sa faci cu el c-am ce vrei,eu acum am custom rom pe el si chiar sunt ultra incatant cum ruleaza, dar revenind, acum 1 luna aprox 2 mi-am achizitionat si o tableta,desigur a fost greu sa aleg intre ipad3 si tab2, imi place ios sincer, este simplu dar fara jailbreak nu faci o iota,cu el, spunea Hotoman ca pe ipad ruleaza fullhd, apai eu tableta nu o iau sa ma uit la filme pe ea, o iau pentru mobilitate,deasemenea nu o iau pentru jocuri, am calculator pt jocuri, insa daniel_cassian, spuneai ca poti recomanda un custom rom stabil pentru tableta,eu am incercat cateva si nu am fost multumit deloc de ele,cel putin cm9 night.... absolut deloc, ceea ce ma determinat sa ma intorc la stockrom. Asadar rugamintea mea pentru tine imi poti recomanda un custom bun?pe xda am citit dar nu am chef sa stau zile si zile si sa le tot probez.
Inca ceva, daca maine ar fi sa merg sa cumpar o tableta, categoric as lua iarasi tot pe android, faza cu itunes ma scarbit tot timpul
Publicitate
Publicitate
Hotoman
MW Addicted
4261 mesaje
din 16/02/2009
13 aprecieri
14 august 2012, 02:18:05 • actualizat 14 august 2012, 02:19:52 (2 ori)
pentru ce ai luat tu tableta? si ce naiba e asa greu sa faci jailbreak? in general nu ia mai mult de 1 click si 2 minute

daca vrei mobilitate ia-ti un telefon cu diagonala mai mare
Înapoi la Tablete Android
cine e aici?
Subiectul a fost creat la .
Hei! Pentru a putea interacționa cu comunitatea Mobilewave trebuie să ai un cont (care e gratuit) și să fii autentificat.
cumpi logo
Publicitate 158x70
Inițiator acum 8 ani
Frike
MW Addicted
Ultimul acum 7 ani
Hotoman
MW Addicted
Cauta in topic
Unelte topic
Dacă vă place acest articol trimiteți mai departe!
  • Arăta mai bine înainte.. 26% ⋅ 34
  • E frumos dar nu prea 24% ⋅ 31
  • Laser frate! 50% ⋅ 65
Au votat 130 utilizatori
^
Mobilewave.ro logo
MobileWave.ro 2005-2014
© MW v1.0a PhoeniX
0.018⋅7⋅3
Portalul tău de telefoane mobile!