Apple a lansat iOS 7.1

147 vizualizări
Scris de RazvanN la 10 martie 2014, 23:44:17
In sfarsit, Apple a lansat sistemul de operare iOS 7.1, asteptat de majoritatea utilizatorilor de gadgeturi produse de aceasta companie.
Acest nou sistem de operare include un numar generos de imbunatatiri si buguri reparate, inclusiv eliminarea problemei pe care o aveau foarte multi utilizatori in home screen, cand telefonul pur si simplu se bloca.
iOS 7.1 include CarPlay, o aplicatie introdusa la Motor Show-ul de la Geneva de saptamana trecuta, prin care utilizatorii isi pot conecta telefonul la masina cu cea mai mare usurinta. 
Printre modificari se numara si o imbunatatire a asistentei virtuale, Siri, cu mult mai multe voci si limbi, in asa fel incat sa te poti bucura de o voce cat mai prietenoasa. Evident, momentan toate vocile vorbesc Chineza, Engleza sau Japoneza, insa cu siguranta pe viitor numarul limbilor vorbite va creste si de ce nu, poate vom putea sa ne bucuram si de o Siri romanca.
Per total, iOS 7.1 reprezinta fara doar si poate o imbunatatire si asteptam cu nerabdare sa il testam. Acesta merge doar cu iPhone 4 sau modele mai noi si cu iPad 2 si modele mai noi.
/data/material/news/504/apple-a-lansat-ios-7-1.jpg
S-ar putea sa te intereseze
0
162 vizualizări
Apple a lansat o actualizare pentru deviceurile cu iOS: iOS 7.0.6
22 februarie 2014, 16:01:09 ⋅ știre scrisă de RazvanN
0
151 vizualizări
iOS 7.1 este cel mai stabil iOS din istorie
18 martie 2014, 16:54:22 ⋅ știre scrisă de RazvanN
0
115 vizualizări
iOS 7.1 va aparea pana in 11 Martie
05 martie 2014, 22:29:23 ⋅ știre scrisă de RazvanN
Comentarii articol 1
11 martie 2014, 11:00:55
kracken
Update-ul pentru ridicarea performantelor iPhone 4 este foarte important pentru ca Apple doreste sa revina cu acest model pe piata din India unde o sa concureze cu anumite modele entry-level.
Știrea a fost scrisă în .
Hei! Pentru a putea interacționa cu comunitatea Mobilewave trebuie să ai un cont (care e gratuit) și să fii autentificat.
fortnite map
mowned logo
  • Arăta mai bine înainte.. 28% ⋅ 38
  • E frumos dar nu prea 24% ⋅ 32
  • Laser frate! 49% ⋅ 66
Au votat 136 utilizatori
^
Mobilewave.ro logo
MobileWave.ro 2005-2014
© MW v1.0a PhoeniX
0.055⋅8⋅3
Portalul tău de telefoane mobile!