Sănătatea și durabilitatea bateriei iPhone 12 Pro

50 vizualizări
1 răspunsuri
autor subiect #1
Liadamae
Începător
2 mesaje
din 01/06/2021
01 iunie 2021, 12:11:30
Buna dimineața ! Am achizionat in Noiembrie prin precomandă un IPhone 12 pro , iar de atunci și pana in prezent de când îl utilizez zilnic , am constatat faptul ca sănătatea bateriei a scăzut cu -2% din cei 100% iar timpul de utilizare intre încărcari fiind unul de 11-12H , in contextul in care am mai întrebat diverși posesori al acestui model de durata de utilizare , unui comunicându-mi faptul ca aceștia utilizează telefonul chiar și 34-35 ore fără a îl încarcă .
Considerați faptul ca acumulatorul dispozitivului meu ar avea un defect de fabricație din moment ce sănătatea bateriei este una precară , manifestându-se rapid într-un tren descendent , Menționez ca sănătatea bateriei de la 99% a coborât la 98% in doar câteva zile
Publicitate
Publicitate
autor subiect #2
Liadamae
Începător
2 mesaje
din 01/06/2021
07 iunie 2021, 10:39:26
Liadamae 2021-06-01 12:11:30
Buna dimineața ! Am achizionat in Noiembrie prin precomandă un IPhone 12 pro , iar de atunci și pana in prezent de când îl utilizez zilnic , am constatat faptul ca sănătatea bateriei a scăzut cu -2% din cei 100% iar timpul de utilizare intre încărcari fiind unul de 11-12H , in contextul in care am mai întrebat diverși posesori al acestui model de durata de utilizare , unui comunicându-mi faptul ca aceștia utilizează telefonul chiar și 34-35 ore fără a îl încarcă .
Considerați faptul ca acumulatorul dispozitivului meu ar avea un defect de fabricație din moment ce sănătatea bateriei este una precară , manifestându-se rapid într-un tren descendent , Menționez ca sănătatea bateriei de la 99% a coborât la 98% in doar câteva zile
Orice actualizari?
Înapoi la iOS
cine e aici?
Subiectul a fost creat la .
Hei! Pentru a putea interacționa cu comunitatea Mobilewave trebuie să ai un cont (care e gratuit) și să fii autentificat.
Inițiator acum 18 zile
Liadamae
Începător
Ultimul acum 12 zile
Liadamae
Începător
Cauta in topic
Unelte topic
Dacă vă place acest articol trimiteți mai departe!
  • Arăta mai bine înainte.. 27% ⋅ 35
  • E frumos dar nu prea 24% ⋅ 31
  • Laser frate! 50% ⋅ 65
Au votat 131 utilizatori
^
Mobilewave.ro logo
MobileWave.ro 2005-2014
© MW v1.0a PhoeniX
0.012⋅6⋅4
Portalul tău de telefoane mobile!