iGO si cateva chestii legate de software

362 vizualizări
0 răspunsuri

Topicul a fost blocat. Nu se mai acceptă răspunsuri.

autor subiect #1
genyus
Începător
1 mesaje
din 05/08/2011
05 august 2011, 17:06:00
Salutare. Mi-am instalat finally iGo pe telefonul meu si vad ca imi da mesajul urmator : "please insert your SD card containing iGo content files". Dar am cardul in telefon, iar folderul in care am luat aplicatia avea un folder numit "content", dar era gol. Ce sa fac, sau are cineva aplicatia care ii merge si mi-o poate trimite si mie?
Inca o problema. Telefonul meu se restarteaza destul de des din senin, si faza e ca de ficare data trebuie sa ii bag codul pin, altfel este ca si inchis, si daca se restareaza si nu-l observ , pot pierde apeluri. Este vorba despre o defectiune de soft si trebuie sa-l duc la garantie?
Si o ultima intrebare- daca ar trebui sa il duc la garantie si sa mi-l resofteze, cum salvez in calculator contactele si mesajele? Contactele cred ca am reusit sa le salvez undeva (desi nu gasesc niciun folder cu ele) folosind HTC Sync, dar exista si vreo optiune pentru mesaje?

Multumesc anticipat si astept un raspuns!
Înapoi la Trash
cine e aici?
Subiectul a fost creat la .
Hei! Pentru a putea interacționa cu comunitatea Mobilewave trebuie să ai un cont (care e gratuit) și să fii autentificat.
Inițiator acum 11 ani
genyus
Începător
Ultimul acum 11 ani
genyus
Începător
Cauta in topic
Unelte topic
Dacă vă place acest articol trimiteți mai departe!
  • Arăta mai bine înainte.. 28% ⋅ 37
  • E frumos dar nu prea 23% ⋅ 31
  • Laser frate! 49% ⋅ 65
Au votat 133 utilizatori
^
Mobilewave.ro logo
MobileWave.ro 2005-2014
© MW v1.0a PhoeniX
0.012⋅4⋅6
Portalul tău de telefoane mobile!