completare la LG E900

294 vizualizări
0 răspunsuri
autor subiect #1
Linuxian
Începător
1 mesaje
din 20/11/2010
14 februarie 2011, 18:30:56
Se da una bucata LG Optimus 7,adus din UK,sigilat.Desfacut,facut ochii cat cepele,testat s.a.m.d. Dupa doar 2-3 ore de folosire,constat ca bluetooth-ul e mai mult de fantezie.Imi zic in gand-hai sa-nchid ochii la asta.Mai departe...ia sa-ncerc sa pun un joc...un soft de navigatie.Uite-asa descopar mirificul Zune! care,in afara de faptul ca e user friendly nu impresioneaza cu nimic.Trebuie mentionat ca singurul joc pe care l-am gasit free,e o balarie cu floricele.restu-s pe lovele..2,3,4,5EUR iar ca sa dai 15 lei pe un PacMan,nu stiu,zau...
Bun,incerc sa rezolv problema accesarii fisierelor din telefon, via PC...rasfoiesc XDA forum-ul,MoDaCo...nimic!Doar un banal cod secret(cica) care-ti dezvaluie niste extraoptiuni mai mult sau mai putin folositoare.
Una peste alta,la vreo cateva zile imi apare un bug de toata frumusetea...telefonul ramane blocat pe handsfree si singura optiune e sa accesez speaker-ul ca sa pot vorbi.
Stiu ca par rautacios si am scos in evidenta doar partile negative insa,in afara de procesorul care isi face treaba si de viteza de lucru(o fi de la aia 512 Mb RAM)a sistemului,nu vad nimic bun.
A,sa nu uit-bateria e praf.Nu indrazniti sa sperati la mai mult de 2 zile!
Toate bune!
Înapoi la LG
cine e aici?
Subiectul a fost creat la .
Hei! Pentru a putea interacționa cu comunitatea Mobilewave trebuie să ai un cont (care e gratuit) și să fii autentificat.
Inițiator acum 11 ani
Linuxian
Începător
Ultimul acum 11 ani
Linuxian
Începător
Cauta in topic
Unelte topic
Dacă vă place acest articol trimiteți mai departe!
  • Arăta mai bine înainte.. 28% ⋅ 37
  • E frumos dar nu prea 23% ⋅ 31
  • Laser frate! 49% ⋅ 65
Au votat 133 utilizatori
^
Mobilewave.ro logo
MobileWave.ro 2005-2014
© MW v1.0a PhoeniX
0.015⋅4⋅6
Portalul tău de telefoane mobile!