TomTom

1 103 vizualizări
3 răspunsuri
autor subiect #1
manieo3
Începător
5 mesaje
din 28/11/2008
09 aprilie 2009, 14:08:42
Sal la toata lumea de pe acest forum,sunt pentru prima oara cand creez un topic si in primul rand tin sa-i multumesc in special lui Steff pentru ca a ajutat atati posesori ai acestui minunat tel Omnia  :D
Ok,problema mea este ca desi reclama la tv cand a aparut Omnia era cu TomTom ca program de navigatie, nimeni nu a zis daca are acest program pe tel pentru ca eu am incercat sa-l instalez,am reusit dar nu se conecteaza deloc la antena gps.Am pe tel iGo tot datorita lui Steff normal :coolup: dar sunt curios daca are cineva tomtom si functioneaza
Publicitate
Publicitate
dannytelo
MW Lurker
392 mesaje
din 05/01/2009
09 aprilie 2009, 23:14:09 • actualizat 10 aprilie 2009, 09:55:46 (1 ori)
Sal, din moment ce ai citit aceste pagini, in special topicul dedicat pentru GPS sau dedicat pentru Omnia si nu exista topic in acest sens, si nu ai vazut niciun post cu respectivul TOMTOM, inseamna ca nu are nimeni acest program de navigatie!!! asa ca iti sugerez sa ramai la Igo si sa te bucuri de acest minunat Omnia! dar normal ca asta este doar o parere si tu poti face ce vrei, doar ca consider acest nou topic inutil, nu stiu cati vor mai aparea cu cate-o problema personala si....hop un topic! La mai mare! la acest forum cred ca cei noi o sa aibe nevoie de zile intregi pt a descoperi ceea ce cauta, si asa apar alte intrebari care raspunsul a fost dat deja, pt. ca nu mai au timp sa caute in atatea topicuri si zeci de pagini!!! ideea ta in a deschide un topic ar fi fost buna daca veneai si postai softul de care intrebi! dar asa la modul de intrebari si discutii despre una alta, era usor sa intrebi la Samsung Omnia i900, sau Aplicatii Samsung Omnia.
movy
Începător
19 mesaje
din 09/03/2009
10 aprilie 2009, 08:20:29 • actualizat 10 aprilie 2009, 08:20:49 (1 ori)
din ce am mai citit eu pe alte forum-uri merge si TomTom, cu observatia:
1. Nu prea exista harti pentru Romania atat de detaliate
2. Trebuie instalat un program GPSGATE cu ajutorul caruia setezi porturile pentru TomTom

http://www.youtube.com/watch?v=HiVP9aNO7t8
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=484878
http://www.samsung-omnia.org/samsung-omnia-tricks-and-tips/tomtom-in-omnia/

Uite aici. Si sigur rezolvi problema. Daca reusesti pune si tu un tutorial de instalare pentru cei care vor sa-l foloseasca.

bafta
2peist
Începător
7 mesaje
din 23/10/2008
01 noiembrie 2009, 21:40:16
Va rog ajutati-ma cu un cod de activare pentru tomtom 3rd.Va multumesc
Înapoi la Samsung Omnia
Topicuri similare
TABela
acum 11 ani
4
1 028 vizualizări
TomTom PDA / PNA în PocketPC  
Deschis de Frike ⋅ acum 13 ani
2peist
acum 13 ani
2
995 vizualizări
cod activare tomtom în Samsung Omnia  
Deschis de 2peist ⋅ acum 13 ani
catalin
acum 15 ani
2
506 vizualizări
TomTom în Symbian S60  
Deschis de mojo84 ⋅ acum 15 ani
cine e aici?
Subiectul a fost creat la .
Hei! Pentru a putea interacționa cu comunitatea Mobilewave trebuie să ai un cont (care e gratuit) și să fii autentificat.
Inițiator acum 13 ani
manieo3
Începător
Ultimul acum 13 ani
2peist
Începător
Cauta in topic
Unelte topic
Dacă vă place acest articol trimiteți mai departe!
  • Arăta mai bine înainte.. 28% ⋅ 37
  • E frumos dar nu prea 23% ⋅ 31
  • Laser frate! 49% ⋅ 65
Au votat 133 utilizatori
^
Mobilewave.ro logo
MobileWave.ro 2005-2014
© MW v1.0a PhoeniX
0.014⋅4⋅6
Portalul tău de telefoane mobile!