copiere contacte pe calculator la samsung omnia

1 738 vizualizări
9 răspunsuri
autor subiect #1
ido
Începător
1 mesaje
din 13/12/2008
13 decembrie 2008, 23:44:06
salut!! am un samsung omnia si as dori sa copiez contactele pe calculator,ca sa pot sa le salvez. Ma poate ajuta cineva?
ms
Publicitate
Publicitate
Alecs
MW Addicted
3348 mesaje
din 27/04/2007
14 aprecieri
Windows CE
14 decembrie 2008, 00:40:55
Si trebuia sa deschizi topic nou pentru asta? si-asa vad ca a mai deschis cineva un topic de backup pentru Samsung Omnia. Oameni buni, nu va mai luati telefonul asta daca nici macar nu stiti ca are windows mobile!
Tin sa clarific o chestie: pentru WM se gasesc peste 10 mii de aplicatii, timp sa ai pentru toate. Daca ai Omnia nu inseamna ca iti trebuie un soft special pentru el, ci orice aplicatie facuta pentru wm6 va merge (bineinteles, ramane de vazut care va fi treaba cu compatibilitatea fata de rezolutia wvga, pe fiecare caz in parte). Vrei sa iti salvezi contactele? le poti salva direct in telefon, facand un backup (cea mai buna aplicatie pentru asta fiind 'PIM Backup' - nu pun link, ai bunul simt si cauta singur). Vrei sa ai cat mai multe pe telefonul tau? intra pe aria pocket pc si documenteaza-te, sunt multe de invatat.
Cint
好人礼服黑色
15174 mesaje
din 05/10/2005
61 aprecieri
Windows CE
14 decembrie 2008, 02:10:46
bine ca nu intreaba cum se da telefon cu samsung omnia  :D
Usually I should post my phone name, PC config here... but IT'S NOT ABOUT THE HARDWARE ANYMORE. May you live in interesting times!
TIME is the greatest gift of all. "Waste" your time wisely.Don't waste your time with someone who doesn't have it to spend it with you
bughe
Începător
11 mesaje
din 13/12/2008
14 decembrie 2008, 09:24:54
ba fratiilor astia doi asa de tari in telefoane voi cum ati inceput cand ati avut prima oara telefon cu wm stiati de toate nu ??? ??? ??? desteptilor nu va mai dati mari ca aveti telefon cu wm de o luna la topicul cu backup dDACA AI FI CITIT.. ai fi vazut ca nu am scrtis cum sa fac backup pentru ca aia stie orice prost eu am avut o problema nu foarte mare dar totusi si in plus de asta nu era nici un topic cu backup asa ca fu.k off
Alecs
MW Addicted
3348 mesaje
din 27/04/2007
14 aprecieri
Windows CE
14 decembrie 2008, 11:40:05 • actualizat 14 decembrie 2008, 11:41:15 (1 ori)
'Ba Frate' vezi ca deocamdata tie nu ti-a zis nimeni nimic si nu ti-a adresat nimeni cuvinte jignitoare. Ia vezi tu AICI cate topicuri de backup sunt ( ori nu stiai ca omnia e si el un pocket pc :lol: ) . Eu la nici o luna dupa ce mi-am luat primul smartphone imi faceam rom-uri cooked singur, nu intram peste tot si faceam cate un topic ca sa intreb ba una ba alta. Iar cand aveam pocket pc tu probabil inca te mandreai cu nokia ta.
In fine, nu zic mai multe ca nu vreau sa ajungem la cearta pe fata. Dar vezi ca unii au pus suflet, timp si munca in forumul asta iar fitzosii care nici nu s-au inregistrat bine si se dau deja curcani nu ne plac.
leon08
MW Liker
94 mesaje
din 30/10/2008
14 decembrie 2008, 19:10:11 • actualizat 14 decembrie 2008, 19:10:30 (1 ori)
Pt. Bughe si Ido, exista un topic dedicat problemelor specifice despre Samsung Omnia (Aplicatii, Update, Accesorii) cat si cele generale despre Windows Mobile (PocketPC) unde este cel mai probabil sa cautati si sa gasiti raspunsuri la problemele voastre.
Banuesc ca a-ti gasit mobilewave.ro cautind pe internet si, drept urmare, ar fi fost recomandat sa cautati prin topicuri in primul rind.
Va doresc succes si contributii la acest forum.
"Mai bine să știi câte ceva din toate decât totul din ceva!"
"Hope for the best but prepare for the worst!"
mellbo
Începător
10 mesaje
din 25/03/2009
29 martie 2009, 19:03:08
Mai eu cred ca ar trebuii sa nu uitati ca fiecare om are dreptul sa scrie ce vrea, sa deshida topic despre ce vrea. Sau inchideti-va forumul si schimba-ti statutul in: "Parlament".

PS: Orice forum este sustinut de Useri. Fara useri devine o nimica toata, si picatura cu picatura formeaza un LAC. Eh... ma agit degeaba, suferim de sefie multi dintre noi, chiar si in cadrul unui amarat de FORUM.
oana2009
MW Veteran
608 mesaje
din 23/11/2008
29 martie 2009, 19:58:19
Parerea mea este ca totusi nu ar trebuii sa faca un alt topic ca sa intrebe ceva ce deja s-a scris...daca chiar nu are chef sa citeasca topicurile dedicate Samsung omnia macar sa scrie in alt topic si sa intrebe acolo...se deschid prea multe topicuri aiurea si sunt intrebari stupide...nu cred ca se dau toti mari sefi dar unii pun suflet si muncesc pentru acest forum si vin unii care abia si-au facut user si direct fac un topic aiurea cu intrebari deja scrise...cam asta e... :cry:
Chiupy
MW Addicted
1256 mesaje
din 24/10/2005
Symbian
30 martie 2009, 08:16:43 • actualizat 30 martie 2009, 08:22:33 (1 ori)
mellbo 29-03-2009 19:03:08
Mai eu cred ca ar trebuii sa nu uitati ca fiecare om are dreptul sa scrie ce vrea, sa deshida topic despre ce vrea. Sau inchideti-va forumul si schimba-ti statutul in: "Parlament".

PS: Orice forum este sustinut de Useri. Fara useri devine o nimica toata, si picatura cu picatura formeaza un LAC. Eh... ma agit degeaba, suferim de sefie multi dintre noi, chiar si in cadrul unui amarat de FORUM.
Serios dude?hai nu zau :lol:
Afla si tu ca noi nu vrem cantitate ci CALITATE ok?mai degraba un forum curat si ordonat...decat haos total :death: nu uita ca acesta este
Un forum IT&C nu ''un forum amarat'' asa cum consideri tu ok?imi arati si mie un alt forum romanesc pe masura lui mw?(in afara de softpedia)
Si crezi ca noi nu am inteles pe acel user care a deschis topicul?poate e nou...si nu e familiarizat cu site-ul... :)
mellbo
Începător
10 mesaje
din 25/03/2009
30 martie 2009, 19:41:03 • actualizat 30 martie 2009, 19:44:34 (1 ori)
Da, si ce gust va avea un user tocmai ca e nou, dupa primul sau post ? (presupun ca ar fi primul) In fine.. voi stiti mai bine de cine aveti nevoie in cazul acesta.

Off, adevarul ca...sunt multi care de exemplu in Topicul de Update ROM, tocmai am citit ca lui ai da incorect version dupa atatea pagini de discutii... ce sa zic...s-ar parea ca aveti dreptate. Intr-un fel.
Înapoi la Samsung Omnia
cine e aici?
Subiectul a fost creat la .
Hei! Pentru a putea interacționa cu comunitatea Mobilewave trebuie să ai un cont (care e gratuit) și să fii autentificat.
Inițiator acum 14 ani
ido
Începător
Ultimul acum 13 ani
mellbo
Începător
Cauta in topic
Unelte topic
Dacă vă place acest articol trimiteți mai departe!
  • Arăta mai bine înainte.. 28% ⋅ 37
  • E frumos dar nu prea 23% ⋅ 31
  • Laser frate! 49% ⋅ 65
Au votat 133 utilizatori
^
Mobilewave.ro logo
MobileWave.ro 2005-2014
© MW v1.0a PhoeniX
0.016⋅4⋅6
Portalul tău de telefoane mobile!