Microsoft te plateste pentru a scapa de iPhone sau de Samsung

3469 vizualizări
Editat 07 februarie 2014, 15:31:06 Scris de RazvanN la 06 februarie 2014, 15:12:03
Intr-unul din magazinele Microsoft, uriasa companie a venit cu o oferta de nerefuzat. Daca esti posesorul unui iPhone sau a unui Samsung Galaxy, Microsoft iti ofera pana la 250 de dolari pentru a scapa de ele si pentru a achizitiona un Lumia 1020 sau un Lumia 1520.
Se pare ca cei de la Microsoft au inceput sa promoveze Nokia intens si incearca sa ajute compania Finlandeza sa revina pe unul din locurile pe care erau odata.
http://mobilewave.ro/data/material/news/427/microsoft-te-plateste-pentru-a-scapa-de-iphone-sau-de-samsung.jpg

Din pacate, oferta nu este valabila si pentru Romania.
Daca ar fi insa, ai face schimbul?
S-ar putea sa te intereseze
0
1 246 vizualizări
Planuri mari pentru Microsoft si Nokia
09 mai 2015, 20:54:12 ⋅ știre scrisă de RazvanN
0
40 vizualizări
Microsoft aduce un nou brevet pentru smartphone-uri
19 ianuarie 2015, 14:25:16 ⋅ știre scrisă de RazvanN
0
66 vizualizări
Microsoft va oferi update-uri bilunare pentru Cortana
04 iunie 2014, 22:35:52 ⋅ știre scrisă de RazvanN
Comentarii articol 4
16 februarie 2014, 19:33:09
Cint
Nu tin petarde gen Galaxy...Dar la asa promotie mi-as cumpara cel mai paradit Galaxy de la ocazie ca sa iau cei 250 coco :naughty: Ce 1020.... Si 920 e super bun fata de androide...
12 februarie 2014, 13:41:27
umbra_mea
Eu as renunta la iPhone sigur pentru un Lumia 1020. Un telefon "standard" cu o camera foto/video fara rival, o rezolutie foarte buna a displayului si system de operare "frumos". Cel putin pentru mine e frumos daca il compar cu Android si chiar iOS. Insa @DSF are dereptate, sistemul de operare e totusi mai limitat fata de rivali lui. Dar asta nu poate sa fie o problema generala pentru ca la multi le convine sistemul de operare WP la fel ca si mie. Sunt foarte multi fani Nokia si WP ca si mine si poate doar daca o sa fie luat in calcul numai motivul acesta, multi inclusive eu as renunta la mai sus mentionatele.
06 februarie 2014, 20:32:19
DSF
@kracken problema cu Windows Phone nu e doar lipsa de aplicatii 3rd-party ci si faptul ca e mai limitat ca OS in comparatie cu celalte. Parerea mea e ca sistemul de notificari e o gluma proasta in comparatie cu Android sau iOS. 
06 februarie 2014, 20:28:50
kracken
Atata vreme cat au un Market de aplicatii sarac nu asi renunta la nici Unul din telefoane. Ti sa precizez ca am ambele adversare Microsoft si nu vad nici macar 10 motive sa le schimb.
Aricolul "Microsoft te plateste pentru a scapa de iPhone sau de Samsung" are un scor de 5 din 5 (2 voturi)
Știrea a fost scrisă în .