Tableta iGlo Andromeda M710

168 vizualizări
0 răspunsuri
autor subiect #1
roby4ev3r
Începător
1 mesaje
din 11/08/2012
11 august 2012, 23:30:28
Salut. Sunt nou pe aici. Detin o tableta iGlo Andromeda M710 si de cand am luat-o, am ceva probleme. Cand vreau sa joc unele jocuri, giroscopul o i-a razna. Adica se pune in modul portrait si nu se vede toata imaginea. Degeaba in meniu merge, se pune in landscape. Dar cand intru in joc si anume Dead Space (si nu e singurul), evectiv cand intru in joc din modul landscape, se pune portrait mode. Si tot asa...la Need For Speed Shift e la fel. Doar in portrait mode se poate juca, asa pot controla masina. :( Sistemul de operare este Android 4.0.3. Ce ar trebui sa ii fac? Oare daca ii schimb softul, isi v-a reveni? Si inca ceva...tableta are 3 memorii. Una e cea interna, una este SD-ul si una este EXTSD. Practit, are 2 memorii SD dar una este interna. Si nu pot instala jocuri pe cea externa. Am 2 GB liberi pe cea externa si cand vreau sa instalez o aplicatie, imi zice ca nu mai am memorie. Daca e amabil cineva sa-mi dea un sfat. Multumesc.
Înapoi la Android OS
cine e aici?
Subiectul a fost creat la .
Hei! Pentru a putea interacționa cu comunitatea Mobilewave trebuie să ai un cont (care e gratuit) și să fii autentificat.
cumpi logo
Publicitate 158x70
Inițiator acum 7 ani
roby4ev3r
Începător
Ultimul acum 7 ani
roby4ev3r
Începător
Cauta in topic
Unelte topic
Dacă vă place acest articol trimiteți mai departe!
  • Arăta mai bine înainte.. 26% ⋅ 34
  • E frumos dar nu prea 24% ⋅ 31
  • Laser frate! 50% ⋅ 65
Au votat 130 utilizatori
^
Mobilewave.ro logo
MobileWave.ro 2005-2014
© MW v1.0a PhoeniX
0.018⋅4⋅6
Portalul tău de telefoane mobile!