htc wildfire probleme microfon

413 vizualizări
2 răspunsuri
autor subiect #1
daiana
Începător
1 mesaje
din 05/10/2011
05 octombrie 2011, 09:44:56
Buna,

Am sie u un htc wildfire dupa 7 luni deodata cei care ma sunau ma auzeau f prost, ori intrerupt ori foarte slab, am dus tel in service ca l acveam in garantie la vodafone, dupa o sapt il primesc cu mentiunea ca a fost updatat softul si schimbata soneria.....desi telefonul meu functiona f bine la capitolul sonerie sau volum si nu aveam niciun fel de pb in a ii auzi pe ceilalti, doar ei nu ma auzeau pe mine,d aca stie cineva cam care o fi problema si un service f bun sa il duc, va rog ajutati-ma, nu vreau sa l mai las pe mana celor unde a fost chair daca mai e in garantie, sunt neprofesionisti .
Publicitate
Publicitate
#2
ADS
MW Addicted
4824 mesaje
din 14/11/2005
27 aprecieri
Opera Mini
05 octombrie 2011, 11:26:53
www.flashgsm.ro/
cît despre ceea ce va fi, deocamdată e sublim
#3
LucaSorin
MW Veteran
684 mesaje
din 06/05/2007
30% warn
05 octombrie 2011, 11:40:38
@daiana :) mda.. locuiesti in capitala si nu gasesti un service bun :| ?! Iti recomand eu unul :) In zona Obor mai exact ,sub pasajul pietonal ce leaga Mc Donalds de soseaua Stefan cel Mare e un service gsm. Baieti de acolo sunt nu se joaca de-a reparatul :) Sunt priceputi si nu au preturi f mari. mergi cu incredere acolo.
Înapoi la Probleme software
cine e aici?
Subiectul a fost creat la .
Hei! Pentru a putea interacționa cu comunitatea Mobilewave trebuie să ai un cont (care e gratuit) și să fii autentificat.
Inițiator acum 12 ani
daiana
Începător
Ultimul acum 12 ani
LucaSorin
MW Veteran
Cauta in topic
Unelte topic
Dacă vă place acest articol trimiteți mai departe!
  • Arăta mai bine înainte.. 28% ⋅ 38
  • E frumos dar nu prea 24% ⋅ 32
  • Laser frate! 49% ⋅ 66
Au votat 136 utilizatori
^
Mobilewave.ro logo
MobileWave.ro 2005-2014
© MW v1.0a PhoeniX
0.034⋅5⋅5
Portalul tău de telefoane mobile!