Boicot și la telefonie?

211 vizualizări
2 răspunsuri
autor subiect #1
matthew
Începător
35 mesaje
din 03/09/2009
14 ianuarie 2011, 12:40:55
Am observat că în ultima vreme, toți cei trei, Orange/Voda/Cosmo au scumpit într-un fel sau altul, Orange/Voda au scos bonusuri, Voda a scumpit netul, Cosmote a scumpit minutul. Asta cam de când au pus Cosmo Zapp pe butuci (și au venit cu un pachet de net mai scump de ex). Singurii care nu au scumpit îs Digi.
Acum, mă întreb și eu, dacă OMV se poate boicota, de ce nu și cei 3? Am putea începe cu Cosmote și să vedem efectul în timp. Voi ce părere aveți? Am mai văzut scris de asta și pe alte forumuri.
Publicitate
Publicitate
PhenNnom
MW Moderator
2434 mesaje
din 29/07/2008
42 aprecieri
14 ianuarie 2011, 12:58:15
Sa protestam ? Nu este o idee prea buna,sa renuntam la telefonia mobila ? Pun pariu ca numarul de oameni care vor protesta va fi minim.Nu vom fi luati in seama
HP Pavilion G6 # OSX Mavericks + Windows 7
Samsung Galaxy S4 Developer Prototype
bogdan_go
MW Addicted
2712 mesaje
din 07/02/2006
6 aprecieri
14 ianuarie 2011, 19:51:46
Foarte multi utilizatori folosim internetul mobil in momentul actual....
au fost scumpiri de N ori si parca din contra sa marit numarul persoanelor ce folosesc aceasta cale de informare...
e ca si cum sau marit tigarile de zeci de ori, dar fumatori din contra sant si mai multi...indiferent de cat sant de scumpe.....
Parerea mea este ca nimeni nu se uita ca e scump odata ce exista calitate....
asa e si cu telefonia mobila....
cauti un provider mai ieftin...dar in schimb ai intreruperi pe retea, netul merge nasol......  :P
Înapoi la Operatori
cine e aici?
Subiectul a fost creat la .
Hei! Pentru a putea interacționa cu comunitatea Mobilewave trebuie să ai un cont (care e gratuit) și să fii autentificat.
cumpi logo
Publicitate 158x70
Inițiator acum 8 ani
matthew
Începător
Ultimul acum 8 ani
bogdan_go
MW Addicted
Cauta in topic
Unelte topic
Dacă vă place acest articol trimiteți mai departe!
  • Arăta mai bine înainte.. 26% ⋅ 34
  • E frumos dar nu prea 24% ⋅ 31
  • Laser frate! 50% ⋅ 65
Au votat 130 utilizatori
^
Mobilewave.ro logo
MobileWave.ro 2005-2014
© MW v1.0a PhoeniX
0.014⋅4⋅6
Portalul tău de telefoane mobile!