Iphone vs Galaxy S

1 712 vizualizări
15 răspunsuri
victorf
Începător
8 mesaje
din 29/08/2009
11 noiembrie 2010, 00:11:23 • actualizat 11 noiembrie 2010, 00:15:30 (1 ori)
Salut. de vreo saptamana tot incerc sa gasesc un raspuns la intrebarea iphone4 vs SGS si nu gasesc nimic plauzibil. Pe mine ma intereseaza foarte mult bateria . Momentan am un asus P552 varianta portocalie ..care are o baterie extrem de proasta.. imi moare tel cu bateria la 60%, si nu ma tine mai mult de cateva ore de folosire. Vb cam 30 de min pe zi sincronizare cu mail-ul de la munca si cam atat. O sa spuneti ca sincronizarea prin 3g mananca bateria. Am incercat si cu sincronizarea oprita si mai mult de o ora in plus nu scot. So .. din ce am citit eu pe forumuri am vazut ca ambele tel (Iphone 4 si SGS) au probleme cu bateria . Insa am remarcat ca cei care au Iphone 4 au noroc sa ii tina bateria si 2-3 zile cu folosire moderata (10 min pe zi vb, wifi on si 3g on , dar fara push-up la mail).In caz ca isi va lua cineva SGS sau Iphone 4 va rog sa imi spuneti si mie cat va tine bateria.

si inca o chestie
din pct vostru de vedere daca telefoanele ar fi la acelasi pret , si ne luand in considerare aplicatiile (ca apple are store mai bun .. ca android creste si el .. nu ma intereseaza) puteti spune motivele pentru care ati alege iphone4 sau SGS ?
Înapoi la Versus
Topicuri similare
Blandu
acum 8 ani
50
2 442 vizualizări
samsung galaxy s vs iphone 4 în Samsung  
Deschis de mona.popovici ⋅ acum 9 ani 1 2 3 4
cine e aici?
Subiectul a fost creat la .
Hei! Pentru a putea interacționa cu comunitatea Mobilewave trebuie să ai un cont (care e gratuit) și să fii autentificat.
cumpi logo
Publicitate 158x70
Inițiator acum 9 ani
krysty1590an
Începător
Ultimul acum 9 ani
victorf
Începător
Cauta in topic
Unelte topic
Dacă vă place acest articol trimiteți mai departe!
  • Arăta mai bine înainte.. 26% ⋅ 34
  • E frumos dar nu prea 24% ⋅ 31
  • Laser frate! 50% ⋅ 65
Au votat 130 utilizatori
^
Mobilewave.ro logo
MobileWave.ro 2005-2014
© MW v1.0a PhoeniX
0.023⋅7⋅3
Portalul tău de telefoane mobile!