Comparare abonamente

443 vizualizări
3 răspunsuri
autor subiect #1
shumilica
Începător
5 mesaje
din 30/04/2008
15 noiembrie 2009, 23:58:59
Salut tuturor,

Sunt in situatia, ingrata as spune, de a-mi schimba abonamentul, cu pretul schimbarii operatorului (vodafone) sau nu. Ideea e ca ma grabesc pentru ca peste 3 zile plec din tara pentru o perioada si as dori sa stiu ce abonament e cel mai avantajos pentru nevoile mele.

M-am saturat sa ma tot uit pe site-urile operatorilor pentru ca e un haos total. Pagina de abonamente nu e updatata cu ofertele speciale, ofertele le gasesti doar intr-o rubrica speciala, grrrr si-n plus N-AM TIMP. :wallbesh:

Imi spuneti si mie va rog, daca ati schimbat abonamentul in ultima perioada, pentru ce oferta ati optat si de ce? :hmm:
Daca nu esti confuz, inseamna ca nu gandesti clar...
Publicitate
Publicitate
info
MW Addicted
4011 mesaje
din 21/07/2006
16 noiembrie 2009, 00:47:12
In ce tara urmeaza sa mergi ? Oricum eu recomand sa iti iei o cartela din tara accea, daca poti.
Nu imi trimiteti mesaje private pe acest forum, sunt banat la cerere!!! Pot fi gasit pe djgsm.info
autor subiect #3
shumilica
Începător
5 mesaje
din 30/04/2008
25 noiembrie 2009, 13:53:41
Am plecat in Cehia. Ideea era sa-mi fac un abonament aici, nu sa-mi iau cartela de acolo, pentru ca voiam sa-mi pastrez numarul si oricum vorbeam numai cu Romania.

Pana la urma am dat un google dupa "comparator de abonamente telefonie mobila" si am ajuns pe mobime.ro , care s-a dovedit extrem de util.
Mi-a afisat o lista cu abonamente care se potrivesc cu obiceiurile mele de comunicare. Simplu si toate informatiile concentrate in aceeasi pagina, fara sa mai caut pe n site-uri.
Daca nu esti confuz, inseamna ca nu gandesti clar...
monis
Începător
24 mesaje
din 31/07/2010
07 septembrie 2010, 23:55:21
Mai este un blog unde poti sa economisesti ceva bani daca urmezi sfaturile pe care consultantul de acolo ti le da. El iti promite ca poti salva pana la 100 de ron pe an, iar tot ce cere el este 10 ron pentru consultanta oferita, iar daca nu ajungi la 100 de ron nu trebuie sa ii mai dai nimic... Mi s-a parut interesanta ideea, mai ales pentru persoanele care nu au timp si chef sa viziteze 10 site-uri ale operatorilor. Blogul se numeste blogulconsultantului.blogspot.com.
Înapoi la Operatori
cine e aici?
Subiectul a fost creat la .
Hei! Pentru a putea interacționa cu comunitatea Mobilewave trebuie să ai un cont (care e gratuit) și să fii autentificat.
cumpi logo
Publicitate 158x70
Inițiator acum 9 ani
shumilica
Începător
Ultimul acum 9 ani
monis
Începător
Cauta in topic
Unelte topic
Dacă vă place acest articol trimiteți mai departe!
  • Arăta mai bine înainte.. 26% ⋅ 34
  • E frumos dar nu prea 24% ⋅ 31
  • Laser frate! 50% ⋅ 65
Au votat 130 utilizatori
^
Mobilewave.ro logo
MobileWave.ro 2005-2014
© MW v1.0a PhoeniX
0.021⋅6⋅4
Portalul tău de telefoane mobile!