Funny&love SMS

3 756 vizualizări
216 răspunsuri
whiteboy
MW Addicted
5940 mesaje
din 01/03/2008
5 aprecieri
22 ianuarie 2009, 21:46:32
Vreau sa stii ca prietenia ta inseamna foarte mult pentru mine.Plangi tu ,plang si eu,razi tu ,rad si eu.Sari pe fereastra ,...ma uit jos si atunci ....rad din nou :))
Publicitate
Publicitate
whiteboy
MW Addicted
5940 mesaje
din 01/03/2008
5 aprecieri
01 februarie 2009, 13:31:28
Orange a modificat tarifele p**ii, Cu cat aveti p*l@ mai mica vorbiti mai ieftin!
Felicitari poti vorbi gatis!!!
khidjaclouds
MW Lurker
453 mesaje
din 22/04/2006
02 iunie 2009, 22:53:42
Cand sinceritatea, ochilor tai va parcurge aceste randuri, te rog opreste-te din tot ce te retine si gandestete la mine. TE IUBESC

Chiar daca iubirea este un joc,intra in el pentru a nu pierde jocul vietii.

Sa placi pe cineva se intampla mereu,sa te indragostesti e foarte usor...dar sa iubesti...sa iubesti cu adevarat nu se intampla decat o data in viata...poate. Ceea ce doare este ca orice sentiment este la fel ca si noi,muritor,chiar si dragostea adevarata. Ceea ce ne da o speranta e ca si durerea moare in cele din urma
Oamenii guralivi nu sunt de temut. De regula, vorbele mari si amenintatoare nu au decat rostul de a le ascunde frica si incapacitatea. Temeti-va de cei care tac si fac.
andr3yu
MW Addicted
3110 mesaje
din 15/12/2006
40% warn
25 octombrie 2009, 17:51:55
niste smsuri care sa faca o persoana sa zambeasca  :D ? dar in limita bunului simt  :P
SPIDERPC
MW Moderator
4461 mesaje
din 08/05/2006
26 aprecieri
25 octombrie 2009, 21:37:13
Trimite-i un banc... :|
justm3again
Acces restricționat
107 mesaje
din 30/09/2011
Android 2.2.1
13 octombrie 2011, 19:09:51
khidjaclouds 05-08-2008 15:23:57
De ce in zilele senine singurul lucru care ma raneste e glasul tau? De ce de fiecare data cand te vad simt ca alunec usor?Imi e greu fara tine...incerc sa-ti arat asta..dar de fiecare data ma pierd in cuvinte fara rost... Sincer,nu te-as schimba...imi place asa cum esti...ador faptul ca esti tu si nimic nu mai conteaza....si totusi e singuru lucru care imi face rau....eu copil...tu imatur...eu un glas ascuns...tu vocea mea... Visele,ideile,gandurile mele chiar....au disparut..sau am reusit sa le ascund foarte bine?...mi-a fost frica ca o sa dispara si ele odata cu tine...dar totusi mai dau peste ele din cand in cand?De ce?Nici eu nu stiu.... Era totusi un cantec...pe care il adoram...ma regaseam totusi printre acele versuri" ai lasat in urma ta doar ganduri adolescentine...da asa este....si poate am crezut ca m-am maturizat ..si nu este asa....vreau sa raman un copil cu tendinte de incapatanare.... Acum a trecut vremea lacrimilor...s-au uscat..sunt reci..asa cum imi e si sufletul....Ma mai trezesc uneori plangand dar nu stiu de ce...chiar nu stiu.Apoi imi amintesc ce am visat...si totusi atat de real... Te simt atat de aproape si totusi atat de departe...incerc sa descifrez tacerea ta...oricat as incerca sa te iubesc...ma ignori...esti atat de departe ca o stea la care de mica incerc sa ajung...o vad cum straluceste,ma face sa zambesc...apoi cand realizez ca e prea departe de mine,ma intristez...
Dunde facem rost de mesaje de genu ? plz, cineva cu pc. Sorine, Relu ?
david27
Acces restricționat
38 mesaje
din 23/12/2011
65% warn
24 martie 2012, 20:15:08
Prietene! aminteste- ti ca fara prostie nu ar fi intelepciune si fara uratenie nu ar frumusete ...deci la urma urmei lumea are nevoie de tine.

Fetele sunt ca internetul. Toate domeniile interesante sunt luate deja.

uvintele nu imi ajung, asa ca inchide-ti ochii, apropie-te de ecranul telefonului... saruta-l, eu sunt de partea cealalta si te sarut... atat de mult te iubesc.

:lol:
Înapoi la Free zone
cine e aici?
Subiectul a fost creat la .
Hei! Pentru a putea interacționa cu comunitatea Mobilewave trebuie să ai un cont (care e gratuit) și să fii autentificat.
Inițiator acum 15 ani
mircea
MW Addicted
Ultimul acum 9 ani
david27
Acces restricționat
Cauta in topic
Unelte topic
Dacă vă place acest articol trimiteți mai departe!
  • Arăta mai bine înainte.. 27% ⋅ 35
  • E frumos dar nu prea 24% ⋅ 31
  • Laser frate! 50% ⋅ 65
Au votat 131 utilizatori
^
Mobilewave.ro logo
MobileWave.ro 2005-2014
© MW v1.0a PhoeniX
0.191⋅4⋅6
Portalul tău de telefoane mobile!