Funny&love SMS

3 756 vizualizări
216 răspunsuri
copilu_atomic
MW Addicted
1565 mesaje
din 06/02/2008
50% warn
Symbian
05 august 2008, 21:08:55
aleksa din ce melodie sunt versurile? Si pex hai k ai fost tare
[img]http://i294.photobucket.com/albums/mm101/sharkk_tm90/vibe_userbar1.png[/img]
Publicitate
Publicitate
agricultor
MW Veteran
720 mesaje
din 17/05/2008
3 aprecieri
05 august 2008, 21:38:15
am dat citat , deoarece putea modifica :) .
ex angel_of_... nu spunem cuvantul ca e un cuvant al raului.
khidjaclouds
MW Lurker
453 mesaje
din 22/04/2006
Symbian
06 august 2008, 01:02:36
my love for you is a journey: "starting at forever and ending at never!" pt. morency  :P
Oamenii guralivi nu sunt de temut. De regula, vorbele mari si amenintatoare nu au decat rostul de a le ascunde frica si incapacitatea. Temeti-va de cei care tac si fac.
szmirika
MW Addicted
2549 mesaje
din 27/07/2005
27 aprecieri
07 noiembrie 2008, 18:25:59 • actualizat 07 noiembrie 2008, 18:39:50 (1 ori)
Raoul 01-05-2007 18:13:39
- Dintre toate prietenele care le-am cunoscut tu esti cea pe care nu vreau sa o uit , si daca mor inaintea ta , voi ajunge in rai si te voi astepta...

Daca ma vezi sa nu ma privesti, daca ma privesti sa nu ma atingi, daca ma atingi sa nu ma saruti si daca totusi ma saruti... SA NU TE OPRESTI!!!
bine raoul. Din tot topicul asta am gasit pana la urma un mesaj klumea ptr. sms ca numai versuri din melodii care incap in 20 de smsuri am gasit in topicul asta.... :wallbesh:
Am si eu unu:
Ma gandesc la tine asa cum se gandeste un copil la viata, te doresc asa cum doreste un insetat un strop de apa, mi-e dor de tine asa cum ii este dor omului de libertate...
TE IUBESC!
Incape in 2 mesaje.
Cronos
MW Veteran
550 mesaje
din 23/08/2006
07 noiembrie 2008, 20:54:15 • actualizat 07 noiembrie 2008, 21:10:43 (1 ori)
Pt a descoperi valoarea unui an, intreaba-l pe un student care a fost picat la examenul final! Pt a descoperi valoarea unei luni, intreab-o pe o mama care a nascut prematur un copil! Pt a descoperi valoare unei ore, intreab-i pe indragostitii care urmeaza sa se intalneasca! Pt a descoperi valoarea unui minut, intreaba pe careva care tocmai a pierdut autobuzul, trenul sau avionul! Pt a descoperi valoarea unei secunde,intreaba pe cineva care a supravietuit unui accident! Pt a descoperi valoarea unei milisecunde, intreaba-ma pe mine cat mi-e de dor de tine! Timpul nu asteapta pe nimeni! Profita de orice moment care iti ramane, pt ca are o imensa valoare, si poate fi ultimul!
Nu stiu in cate mesaje incape, dar eu l-am trimis de doua ori  :D

Asta-i fain:
..Iubeste`ma atunci kand merit cel mai putin...pentru ka atunci am cea mai mare nevoie !!..

Am mai gasit unul care l-am trimis prin sms  :D

sunt o secunda pe care ai pierdut-o fara sa stii,
sunt racoarea pe care o simti,
sunt iarna care a venit si sunt vara din sufletul tau,
sunt linistea care te cuprinde inainte sa adormi,
sunt visul in care-ti traiesti somnul,
sunt timpul care se opreste in loc,
sunt doar un punct,
sunt certitudine si sunt abstract,
sunt atat de obisnuita,
sunt libertatea si sunt bucuria,
sunt uneori tristetea care te incearca,
sunt cel mai bland si dulce zambet,
sunt lacrima care se scurge pe obrazul tau curat,
sunt stralucirea pielii tale,
sunt o dorinta de a ta si sunt cel mai bun gand din mintea ta,
sunt cafeaua pe care o sorbi in fiecare zi, sunt fumul de tigara,
sunt dimineata tarziu si sunt seara devreme,
sunt noaptea,
sunt tot ce vrei si nu ai curaj,
sunt tot ce ai si nu stii,
sunt linia orizontului,
sunt lumina din privirea ta,
sunt verbul "a fi" atunci cand nu mai stii cine esti,
sunt ploaia si sunt soare arzator,
sunt primavara cand totul iti pare ca are un sens si sunt toamna in care iluziile te cuceresc,
sunt zgomotul de pe strada,
sunt clipa de tacere,
sunt vorba spusa in soapta,
sunt atunci cand iti treci mana prin par si sunt zapada de sarbatori,
sunt in ceea ce simti atunci cand daruiesti si sunt orice cadou pe care-l primesti,
sunt eternitatea si sunt totul, sunt timpul ce ti se scurge usor din trup,
sunt nimic, sunt lumea intreaga si sunt nimeni, sunt ceea ce nu poti intelege,
sunt disperarea, sunt ideea salvatoare atunci cand nu te mai astepti,
sunt tot norocul tau, sunt boala grea si sunt cea mai rapida vindecare,
sunt craciunul,
sunt bradul cel drag, sunt dor cumplit,
sunt cel mai sfasietor suspin, sunt rasul tau ,
sunt plans, sunt pe rand fiecare bataie a inimii tale, iti sunt mereu si-ti sunt totuna, sunt iubirea, sunt singuratatea,
sunt o masa buna si un somn de dupa-amiaza,sunt sambata ...... iar de aceea nu poti trai fara mine .....
Raoul
MW Addicted
12436 mesaje
din 09/01/2006
18 aprecieri
40% warn
07 noiembrie 2008, 23:17:27
@Cronos frate,fara suparare,da macar puteai opta pt un mms,ieseai mai ieftin :))

@szmirika,si eu sunt adeptul mesajelor mai scurte :) adica nush,mi se pare aiurea sa cuprinda mai mult de 3 sms-uri :down:
Cronos
MW Veteran
550 mesaje
din 23/08/2006
08 noiembrie 2008, 00:27:46
Cum spuneam si pe "Portabilitatea numerelor de telefon", am o gramada de chestii gratis, printre care si 100 sms gratis, 100 mms gratis si 1000 (o mie) de min gratis in retea. Platesc doar primul sms, asa ca, copy/paste, send si gata  ;) Cost: 15 centi, adica doar primul mesaj :coolup:
Cronos
MW Veteran
550 mesaje
din 23/08/2006
Windows CE
01 decembrie 2008, 17:11:24
Ek het jou lief Te dua Ana behibek Yes kez sirumen M'bi fe Aamee tuma ke bhalo aashi Ya tabe kahayu Nahigugma ako kanimo Obicham te Soro lahn nhee ah Ngo oiy ney a T'estimo Ne mohotatse Ndimakukonda Ti tengu caru Mi aime jou Volim te Miluji te Jeg Elsker Dig Ik hou van jou Mi amas vin Ma armastan sind Afgreki' Eg elski teg Doset daram Mahal kita Mina rakastan sinua Ta gra agam ort Mikvarhar S'agapo Hoo thunay prem karoo choo Palangga ko ikaw Aloha wau ia oi Ani ohev otah Guina higugma ko ikaw Hum Tumhe Pyar Karte haeKuv hlub koj Nu' umi unangwa'ta Eg elska tig Palangga ko ikaw Saya cinta padamu Negligevapse Taim i' ngra leat Aishiteru Naanu ninna preetisuttene Kaluguran daka Nakupenda Tu magel moga cho Sarang Heyo Es tevi miilu Bahibak Tave myliu Saya cintakan mu Aku cinta padamu Njan Ninne Premikunnu Wo ai ni Me tula prem karto Kanbhik Ana moajaba bik Ni mits neki Ayor anosh'ni Jeg Elsker Deg Syota na kita Inaru Taka Mi ta stimabo Doo-set daaram Iay ovlay ouyay Kocham Ciebie Tha gra\dh agam ort Volim te Ke a go rata Maa tokhe pyar kendo ahyan Techihhila Lu`bim ta Ljubim te Ninapenda wewe Jag alskar dig Mahal kita Wa ga ei li Ua Here Vau Ia Oe Nan unnai kathalikaraen Nenu ninnu premistunnanu Phom rak khun Seni Seviyorum Ya tebe kahayu mai aap say pyaar karta hoo Anh ye^u em 'Rwy'n dy garu Ikh hob dikh Mo ni fe

Sunt 20 de mesaje... :type:
Eu peste cateva secunde il trimit.. 'Te iubesc' in aproape 100 de limbi. Erau 100 de limbi, dar am scos eu romana, engleza, franceza, rusa, greca, maghiara, etc pt ca devenea prea usor de descifrat :lol:
agricultor
MW Veteran
720 mesaje
din 17/05/2008
3 aprecieri
02 decembrie 2008, 06:11:55
Aici nu e nici un sms , nici doua.. ci aici e email :)) . Chiar si cu ofertele date de operatori pentru mesaje..
Cronos
MW Veteran
550 mesaje
din 23/08/2006
Windows CE
02 decembrie 2008, 07:22:00
Si l-am scris si la mana. Si l-am trimis mesaj dupa mesaj. Cum ajungeam la 160 de caractere, trimiteam... Dar oarecum a functionat, a meritat efortul...
agricultor
MW Veteran
720 mesaje
din 17/05/2008
3 aprecieri
02 decembrie 2008, 08:58:47 • actualizat 02 decembrie 2008, 09:01:45 (1 ori)
E prea lung.. topicul este pentru sms-uri nu povesti
Cronos
MW Veteran
550 mesaje
din 23/08/2006
Windows CE
02 decembrie 2008, 13:45:43
Sms-uri sunt... Ca sms am trimis tot ce am trimis pana acum... Deci e on topic :)
szmirika
MW Addicted
2549 mesaje
din 27/07/2005
27 aprecieri
21 decembrie 2008, 18:11:59
Niste mesaje funny care le-am primit eu:
** * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * ** * * * * * * * * * * * * * * ** * * * * * * * * * * * * * *
* * * ** * * * * * * ** * * * * * * * * * * * * * ** * * * ** * * * Ce p*** mea te uiti? Nu vezi ca ninge?
( 5 mesaje ).
Capra cu 3 iezi si-au pus usa metalica la casa,noul semnal al caprei pt iezi va fi...SUG LAPTE.Lupul aude si dupa ce kpra a plecat se duce la iezi si le spune...SUG LAPTE,SUG LAPTE,Iar iezii de dupa usa raspund...SUGI PU*ICAA,SUGI PU*ICA k ne-a pus vizor mamica! :))
coolboy
MW Veteran
698 mesaje
din 01/03/2008
04 ianuarie 2009, 19:21:56
Cum ai putut sa faci asa? Cum ti-a trecut prin cap o asemenea idee? Nu-mi vine sa cred! Tocmai tu sa faci o asemenea fapta? Unde ai vazut? Dupa cine te-ai luat? Dar totusi cum ai putut sa faci una k asta?... cum ai putut sa tunzi gaina pe burta k sa suga puii?:
====================
HUSTLE LOYALTY RESPECT...
====================
HUSTLE LOYALTY RESPECT...
Publicitate
Publicitate
Cronos
MW Veteran
550 mesaje
din 23/08/2006
Windows CE
22 ianuarie 2009, 21:41:37
scorpy0n 25-02-2007 11:50:42
Viata e ca un cerc. Te invarti in el pana iti gasesti un colt
=))
Înapoi la Free zone
cine e aici?
Subiectul a fost creat la .
Hei! Pentru a putea interacționa cu comunitatea Mobilewave trebuie să ai un cont (care e gratuit) și să fii autentificat.
Inițiator acum 15 ani
mircea
MW Addicted
Ultimul acum 9 ani
david27
Acces restricționat
Cauta in topic
Unelte topic
Dacă vă place acest articol trimiteți mai departe!
  • Arăta mai bine înainte.. 27% ⋅ 35
  • E frumos dar nu prea 24% ⋅ 31
  • Laser frate! 50% ⋅ 65
Au votat 131 utilizatori
^
Mobilewave.ro logo
MobileWave.ro 2005-2014
© MW v1.0a PhoeniX
0.025⋅4⋅6
Portalul tău de telefoane mobile!