eGeneration - program pentru elevi, studenti, profesori

558 vizualizări
4 răspunsuri
autor subiect #1
info
MW Addicted
4011 mesaje
din 21/07/2006
24 mai 2009, 16:14:39
Prin Zapp eGeneration poti beneficia fara abonament de:

1. telefonul Zapp E@sy la doar 99 de euro, tva inclus. Detalii despre telefon vedeti aici: http://www.zapp.ro/telefonie-mobila/telefoane/z910i-zapp-easy/

2. o optiune speciala, disponibila doar pentru terminalele achizitionate prin intermediul acestui program, ce include telefonie si internet nelimitat dupa cum urmeaza:

- 50 de minute nationale si internationale zona 0
- 100 de minute catre retelele fixe
- 5000 de minute si 5000 de sms-uri in retea
- 5000 de minute pentru apeluri catre messenger, sau sip (voip)
- messenger si push-email pe telefon nelimitat, fara a fi nevoie sa stea aplicatiile deschise in permanenta, astfel sa se consume repede bateria
- internet nelimitat, 1,5 Gb trafic la viteza maxima, dupa care viteza se limiteaza la 128 kps, urmand a revenii la valoarea initiala luna urmatoare. Traficul aditional nu este tarifat suplimentar.

Totul la doar 10 euro pe luna, telefonul fiind in regim nopay se primeste 8 centi/minut bonus pentru apelurile primite din alte retele sau se poate primii credit prin transfer de credit, si se poate platii optiunea cu creditul astfel obtinut. In prima luna optiunea este gratuita.

Nota: Este obligatorie mentinerea optiunii activa minim 1 an de la achizitionara terminalului, in caz contrar vi se va emite o factura de 60 de euro.

Conditii pentru a putea beneficia:

-sa fii student, elev, sau profesor si sa ai peste 18 ani
-nu conteaza din ce oras esti, insa achizitionarea pechetului se poate face doar la agentiile Zapp din Bucuresti, nu si la deleari sau in provincie
-pentru a avea acces la oferta trebuie ca la agentia Zapp sa ziceti adresa de e-mail djadi21@gmail.com sau sa aveti un pliant de la mine cu oferta, pe care este trecuta si aceasta adresa de mail.

http://www.djgsm.info - site-ul ofertei, dar in ca e in lucru, stiu ca nu e foarte ok, dar pentru discutii legate de site este topicul acesta acesta, aici urmand a se discuta despre oferta.

Edited by Mishulica at 05-06-2009, 23:13
Nu imi trimiteti mesaje private pe acest forum, sunt banat la cerere!!! Pot fi gasit pe djgsm.info
Publicitate
Publicitate
autor subiect #2
info
MW Addicted
4011 mesaje
din 21/07/2006
05 iunie 2009, 22:53:20
De acum programul se numeste eGeneration - de la generatia online oriunde, la scola, pe strada, in parc, in masina si in tren. Tot ca o noutate de acum pachetul poate fi achizitionat si din provincie, din orice oras unde exista o reprezentanta Zapp (doar de la reprezentante, nu si de la deleari). Restul conditiilor raman valabile.

P.S. Nu am avut/am timp zilele astea sa actualizez site-ul, astept si noile pliante, oferta e disponibila oricum.
Nu imi trimiteti mesaje private pe acest forum, sunt banat la cerere!!! Pot fi gasit pe djgsm.info
Alecsandru
MW Addicted
1684 mesaje
din 13/10/2008
2 aprecieri
Symbian
05 iunie 2009, 23:11:09
frate ,da ce-i cu monstrul ala de telefon? Il cumpara cineva ? Pune specificatiile tehnice complete pe site nu aiureala aia :lol:
autor subiect #4
info
MW Addicted
4011 mesaje
din 21/07/2006
05 iunie 2009, 23:14:35
E o imitatie de blackbery, specificatiile le poti vedea aici.
http://www.zapp.ro/telefonie-mobila/telefoane/z910i-zapp-easy/ Are tastatura qwerty pentru a facilita cominicarea pe messenger si e-mail, si de ce nu si prin sms.

Cat despre site am zis ca inca nu e gata, urmeaza sa pun si pe djgsm specificatiile, insa imi trebuie timp si cateva zile sunt cam ocupat cu sesiunea. Despre site e alt topic, aici discutam de oferta.
autor subiect #5
info
MW Addicted
4011 mesaje
din 21/07/2006
04 iulie 2009, 22:50:52
Super-oferta, pachete eGeneration la doar 50 de euro, oferta limitata la primii 10 clienti, contractele cu terminale la 50 de euro se fac doar prin mine.
Înapoi la Zapp
cine e aici?
Subiectul a fost creat la .
Hei! Pentru a putea interacționa cu comunitatea Mobilewave trebuie să ai un cont (care e gratuit) și să fii autentificat.
cumpi logo
Publicitate 158x70
Inițiator acum 10 ani
info
MW Addicted
Ultimul acum 10 ani
info
MW Addicted
Cauta in topic
Unelte topic
Dacă vă place acest articol trimiteți mai departe!
  • Arăta mai bine înainte.. 26% ⋅ 34
  • E frumos dar nu prea 24% ⋅ 31
  • Laser frate! 50% ⋅ 65
Au votat 130 utilizatori
^
Mobilewave.ro logo
MobileWave.ro 2005-2014
© MW v1.0a PhoeniX
0.020⋅4⋅6
Portalul tău de telefoane mobile!